Прийом брухту Алюминія у Вишгороді

Компанія ЛомМет приймає брухт алюмінія та інших металів у Вишгороді. На цій сторінці ви зможете ознайомитися з актуальніми цінами на брухт алюмінія і як здати алюминий максимально вигідно та швидко.

Ціни на Алюминий сьогодні

  • Алюміній Мікс (0.8%) - 40 от 150 кг
  • Алюм Профиль (0.5%) - 50 грн/кг от 130 кг
  • Алюм Офсет (0.5%) - 52 грн/кг от 130 кг
  • Алюм Стружка - 25 от 150 кг
  • Алюм Електротех (0.5%) - 60 грн/кг от 130 кг

Ціни на Алюминий сьогодні оновлені
(2021-10-26)

Ціни на інші види металобрухту
Наші Контакти
☎️ 098 440 61 56 ☎️ 066 402 59 83 Побудувати маршрут

4 простих кроки, щоб здати лом алюминія вигідно

Слідуйте цим рекомендаціям

step-1

Підготовка алюмінія до здачі

Переконайтесь, що брухт алюмінія не має домішків інших металів, або питома вага домішок не перебільшуе декільков відсотків у загальній масі

step-2

Телефонний Дзвінок

Найкращій спосіб з'ясувати всі питання - короткий телефонний дзвінок. Ми підкажемо, як зручніше и вігідніше дати ладу брухту алюмінія саме у вашому випадку.

step-3

Транспортування

Наш курьєр може забрати брух алюмінія з вашої адреси. По бажанню, ви зможете привезти алюміній на один з наших пунктів прийому кольорового металу у Вишгороді

step-4

Оплата

Оплата за алюміній виконується на місці (або кур'єром, який забирає алюміній, або на нашій металобазі, де є точні електронні ваги. Платимо в той же день готівкою у момент прийомки.

Часті Запитання від Наших Клієнтів

Ціна брухту алюмінія

Компанія ЛомМет регулярно оновлює ціни на сайті. Ми прозоро показуємо весь прайс-лист. Ви можете порівняти ціни із другими сайтами. Просимо бути пильними. Дуже часто ціни на сайті або не оновлюють тривалий час, або завищують із надією таким чином збільшити кількість клієнтів.

Чи залежить ціна брухту алюмінія від обсягу?

При першому дзвінку ми даємо оцінку вартості вашої партіі брухту і допоможемо з'ясувати, що можете вплинути на ціну саме в вашому випадку. Ми звернемо вашу увагу на те, як продати дорожче. Для цього в нас є все необхідне: люди, техніка, досвід 21 рік у цій галузі.

Формат оплати

Ми платимо готівкою на місці в момент прийому брухту алюмінія

Інші питання?

Будь ласка, дзвоніть по вказаним телефонам або пишіть нам в чат (кнопка чату - в нижньому правому куту). Наш середній час відповіді - 10 хвилин, але найчастіше ми починаємо спілкуватися одразу ж.


 

Наші Адреси

  • Україна, м.Київ вул. Вацлава Гавела 16 (Лепсе) 03124

  • Вишгород, вул. Шлюзова 4

  • Коцюбинське, вул. Пономарьова