Прийом брухту нержавійки (неіржавкої сталі) в Києві

Компанія ЛомМет приймає лом нержавійки (неіржавкої сталі) на базі або кур'єром, позбавляючи вас від турбот та головного болю. Ми даємо Вам гарні гроші в той же день! Наші ціни на лом нержавійки в Києві одні з найвищих. Телефонуйте прямо зараз, або пишіть нам в чат, і ми надамо найкращий сервіс з можливих.

Ціни на Нержавеющую Сталь сьогодні

  • Неіржавка сталь (0.5%) - 41 грн/кг

Ціни на Нержавеющую Сталь сьогодні оновлені
(2021-06-14)

Ціни на інші види металобрухту
Наші Контакти
☎️ 098 440 61 56 ☎️ 066 402 59 83 Побудувати маршрут

4 простих кроки, щоб здати неіржавку сталь вигідно

Слідуйте цим рекомендаціям

step-1

Підготовка неіржавкої сталі до здачі

Переконайтесь, що брухт неіржавкої сталі не має домішків інших металів, або питома вага домішок не перебільшуе декількох відсотків у загальній масі

step-2

Телефонний Дзвінок

Найкращій спосіб з'ясувати всі питання - короткий телефонний дзвінок. Ми підкажемо, як зручніше и вігідніше дати ладу брухту неіржавкої сталі саме у вашому випадку.

step-3

Транспортування

Наш курьєр може забрати брух неіржавкої сталі з вашої адреси. По бажанню, ви зможете привезти неіржавку сталь на один з трьох пунктів прийому в Києві і області.

step-4

Оплата

Оплата за неіржавку сталь виконується на місці (або кур'єром, який забирає неіржавку сталь, або на нашій металобазі, де є точні електронні ваги. Платимо в той же день готівкою у момент прийомки.

Часті Запитання від Наших Клієнтів

Ціна брухту неіржавкої сталі

Компанія ЛомМет регулярно оновлює ціни на сайті. Ми прозоро показуємо весь прайс-лист. Ви можете порівняти ціни із другими сайтами. Просимо бути пильними. Дуже часто ціни на сайті або не оновлюють тривалий час, або завищують із надією таким чином збільшити кількість клієнтів.

Чи залежить ціна брухту неіржавкої сталі від обсягу?

При першому дзвінку ми даємо оцінку вартості вашої партіі брухту і допоможемо з'ясувати, що можете вплинути на ціну саме в вашому випадку. Ми звернемо вашу увагу на те, як продати дорожче. Для цього в нас є все необхідне: люди, техніка, досвід 21 рік у цій галузі.

Формат оплати

В будь-якій зручній для Вас формі з оформленням усіх необхідних документів після прийому брухту неіржавкої сталі

Інші питання?

Будь ласка, дзвоніть по вказаним телефонам або пишіть нам в чат (кнопка чату - в нижньому правому куту). Наш середній час відповіді - 10 хвилин, але найчастіше ми починаємо спілкуватися одразу ж.


 

Адреса

Україна, м.Київ вул. Вацлава Гавела 16 (Лепсе) 03124

Про Нас

Компанія ЛомМет - організація, що приймає металобрухт в Києві та Київській області. Прийом брухту чорних та кольорових металів на одній з трьох наших баз, або ми направимо курьєра на вашу адресу для розрахунку готівкою на місці та вивезення металобрухту